سمساری یک استراتژی است که برای صرفه جویی در هزینه ها به کار می رود . سمساری ها اغلب وسایل در حد نو وجود دارد و اغلب خرید خود را از سمساری انجام می دهند . هر وسایلی که در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می گیرد وجود دارد و شما با کمترین هزینه ممکن وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید و در سمساری ها وسایلی مانند : یخچال ، لباسشویی ، آبگرم کن ، سشوار ، چوب لباسی ، میز کار ، میز ناهار خوری ، مبل ، تخت ، گاز ، تلویزیون ، میز تلویزیون ، میز توالت ، قابلمه ،پنکه ، فرش ، سماور ، ماهیتابه ، قوری ، لیوان ، بشقاب ، ساعت دیواری ، ساعت رو میزی ، بخاری ، کولر ، رادیاتور ، پکیج ، تابلو ، موکت ، صندلی و … است . سمساری یعقوبی ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه سمساری میباشد

شماره های تماس با سمساری یعقوبی 

 مرکزی : 77517791 

جنوب شرق : 33740374 

تمام نقاط :  0912912131

ایام تعطیل : 09128504787 

 

 

 

سمساری 

در تجارت کالای دست دوم ، در شهر برای کار کردن هر شخصی که فاقد مجوز است امری غیر قانونی می باشد . فقط افرادی که دارای مجوز هستند می توانند کار کنند این مجوز که با مجوز کسب و کار شناخته می شود پس از پرداخت هزینه مورد نیاز انطباق با مقررات توسط دفتر شهرداری صادر می شود و همچنین یک سری کپی از این گواهینامه توسط پلیس ثبت می شود . قوانین مربوط به درخواست مجوز کار سمساری باید به صورت کتبی و به وسیله ی منشی شهرداری تنظیم شود . سمساری را پیگیر باشید تا بتوانید از خدمات عالی ما اگاهی پیدا کنید.

 

 

سمساری

سمساری

شماره های تماس با سمساری یعقوبی 

 مرکزی : 77517791 

جنوب شرق : 33740374 

تمام نقاط :  0912912131

ایام تعطیل : 09128504787 

چه کسانی می توانند در سمساری کار کنند ؟

هرفردی می تواند کار خرید و فروش کالاهای دست دوم از مردم را انجام دهد اما مقررات برای همه ی افرادی که کالاهای دست‌دوم  خریداری می کنند و یا کالا را به مردم می‌ فروشد، صدق نمی‌کند ، در صورتی که همه کالاها به طور مستقیم از سازندگان ، عمده فروشان ، یا فروشندگان خریداری شوند و یا از مردم دریافت شوند این موضوع صدق خواهد کرد. کالا ی دست دوم ،کالایی است که قبلاً کسی مالک آن بوده و مورد استفاده قرار گرفته است و یا توسط شخص دیگری فرسوده شده و تازگی ندارد . فردی که  در داخل شهر ، کار تجارت کالاهای دست‌دوم را انجام دهد غیرقانونی است فقط افراد دارای مجوز مجاز به انجام این کار هستند .

درخواست مجوز سمساری به چه صورت است ؟ 

برای درخواست مجوز سماری در مرحله اول یک کپی از این درخواست برای بررسی و انجام تحقیقات سابقه به رئیس پلیس ارجاع داده خواهد میشود. تا زمان کامل شدن تحقیقات، هیچ مجوزی صادر نخواهد شد، باید همه هزینه‌ها پرداخت‌شود، مقررات قانون شهرداری رعایت شده‌ باشد، و استانداردهای تایید برآورده شده‌ باشد . مشخصات هر متقاضی باید توسط اداره پلیس ثبت شوند و چاپ آن‌ها به مراجع فدرال و ایالتی برای مقایسه و تحقیقات سابقه جزایی تسلیم شوند . در مورد شرکت‌ها ، با توجه به این قوانین ، کسانی که ملزم به ارائه اطلاعات هستند باید اثر انگشت خود را ارسال کنند. در صورت درخواست مجوز ، هزینه سالیانه ی آن تعیین  می شود . همه مجوزها یکساله هستند و پس از گذشت یک سال  به پایان می رسند . همه فروشندگان کالاهای دست‌دوم موظف به اجازه بازرسی سوابق تجاری خود از جانب افسر پلیس هستند .

سمساری

سمساری

رده ی سنی کار در سمساری 

هیچ تاجری موظف به نگهداری کالاهای دست‌دوم در مکانی که مجوز آنها توسط شهرداری صادر نشده ،نیست . متقاضیان مجوز  خریدو فروش کالاهای دست دوم باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند. بدون توجه به اینکه  معاملات در یک انبار موقتی یا از طریق یک غرفه موقت یا در اینترنت صورت می‌گیردطبق قانون معامله کنندگان دست‌دوم, همه فروشندگانی که در  خرید و فروش کالاهای دست‌دوم  مجاز هستند به استثنای کسانی که تحت مجوز ” قانون ” عمل می‌کنند, باید از این پس براساس ” کالاهای برنامه‌ریزی‌شده “معامله می‌کنند .

شماره های تماس با سمساری یعقوبی 

 مرکزی : 77517791 

جنوب شرق : 33740374 

تمام نقاط :  0912912131

ایام تعطیل : 09128504787 

نحوه خرید و فروش کالا در سمساری 

زمانی که کالای قدیمی برای فروش دارید و سریعا نیاز به پول نقد دارید ، می توانید به صورت اینترنتی به نزدیکترین سمساری محل زندگی  خود اطلاع بدهید . شما می توانید اینکار را به صورت آنلاین انجام دهید. درصورتیکه به فروش به صورت آنلاین علاقه ای ندارید و یا اینکه نمی خواهید هیچگونه هزینه ای برای فروش اینترنتی پرداخت کنید ،  فروش به طور محلی شما را از پرداخت هزینه و تمام مشکلات مربوط به بسته‌بندی و حمل و نقل حفظ می‌کند و البته در برخی موارد ، فروش محلی مانع نگرانی ما در مورد حمل و نقل کالاهای شکستنی می شود . پیش از اینکه نزد یک سمسار بروید ، داشتن اطلاعات کافی درمورد فروش کالاهای قدیمی، از جمله کالاهایی که شما قصد فروش آن را دارید این اطلاعات می‌تواند شما را در داشتن یک معامله ی رضایت بخش یاری کند .

نکات رعایت شده در خرید و فروش کالا در سمساری 

برای خرید و فروش دانستن نکات زیر شما را برای فروش موفقیت‌آمیز است که این نکات عبارتند از : 1 ) تحقیقات خود را ا نجام دهید ، 2 ) انتظار داشته باشید که باید ۲۵ تا ۵۰ درصد از قیمت خرده‌ فروشی را کاهش دهید ، برای دادن قیمت خود آماده باشید ، 4 ) پس از فروش دیگر به کالا فکر نکنید و … ، و شما باید به نکاتی که گفته است برای خرید و فروش کالای رعایت کنید که هر را در این مقاله برایتان شرح می دهیم .

سمساری

سمساری

 تحقیقات خود را ا نجام دهید

از یک سمسار انتظار نداشته باشید که پیش از معامله ، همه چیز را در رابطه با کالاهای قدیمی به شما توضیح دهد . هرگز این اتفاق نخواهد افتاد زیرا آن‌ ها مشتاق انجام ارزیابی‌های رایگان نیستند و البته حق هم دارند.همچنین اگر شما بدون داشتن اطلاعات به مغازه ی سمساری بروید و هیچگونه اطلاعاتی درباره کالای موردنظرخودتان نداشته باشید و ندانید که ارزش آن چقدر است یقینا به طور بالقوه خود را از مقدار زیادی پول فریب خواهید داد برای تعیین ارزش پیش از رفتن به مغازه ی سمساری، اطلاعات لازم را کسب کنید ، دقت کنید که شرایط کالا را به دقت ارزیابی کنید زیرا آن تاثیر عمده‌ای بر میزان ارزش آن دارد. این کار به شما کمک می‌کند تا یک ایده تقریبی درمورد کالای خود به دست آورید.

 کاهش قیمت در کالای شما 

کاهش قیمت کالای شما به این منظور است که شما انتظار داشته باشید که باید ۲۵ تا ۵۰ درصد از قیمت خرده‌ فروشی را کاهش دهید : بعد از انجام تمام تحقیقات قیمت‌گذاری مهم و ارزیابی صادقانه شرایط، شما با یک ایده خوب درباره کالای خود اینکه چقدر ارزشمند است ، وارد مغازه خواهید شد . وقتی آن‌ها فقط مایل به پرداخت 25 تا 50 درصد از قیمت کالای شما هستند ، شگفت زده نشوید .

شماره های تماس با سمساری یعقوبی 

 مرکزی : 77517791 

جنوب شرق : 33740374 

تمام نقاط :  0912912131

ایام تعطیل : 09128504787 

 برای دادن قیمت خود آماده باشید

در بسیاری از سمسار ها برای شروع چانه زدن نیاز به قیمت دادن از جانب فروشنده ی کالا دارند . اگر اینطور شود ، تعجب نکنید و یا به آن‌ها توهین نکنید . در داخل مغازه راه بروید و بدانید که حداقل شما می توانید با نهایت تلاش خود قیمت را بالا ببرید و کالای مورد نظر خود را بفروشید . شما می‌توانید مذاکرات را تا حدی بالاتر از این معیار موردنظر خود آغاز کنید تا ببینید که آیا سمسار  تمایل به خرید کالای شما دارند . اگر خوش‌ شانس باشید ، ممکن است مورد شما چیزی باشد که سمسار یک بازار آمادگی فروش آن را به شخص دیگر داشته باشد و یا اینکه بخواهد به کلکسیون شخصی خود اضافه کند . تنها در اینصورت شما میتوانید کالا ی خود را به قیمت دلخواه بفروشید . اگر چنین شرایطی وجود نداشته باشد، شما مجبور هستید که کالای خود را ارزانتر در سمساری بفروشید .

 

سمساری

سمساری

 پس از فروش دیگر به کالا فکر نکنید

قبل از اینکه یک کالا را به فروش برسانید ، به خصوص اگر یک یادگاری خانوادگی است، طولانی و سخت در مورد اینکه آیا واقعاً می‌خواهید آن را بفروشید یا خیر فکرکنید . اگر تصمیم خود را عوض کنید و بروید و آن را از مالک پس بگیرید ، توقع پس دادن آن را از سمسار نداشته باشید . ممکن است مایل به فروش آن به قیمت پرداختی شما نباشد . زیرا به عنوان مالک فعلی آنها حق فروش کالای شما را به قیمت بالاتر دارند و هیچ شکی وجود ندارد که سمسارها جهت سود بردن از آن ، بخواهند که آن را با قیمت بالاتری بفروشند .

ممکن است که شما به دلیل داشتن وام مغازه یا هرچیز دیگری ،مجبور به فروش کالای خود شوید.ولی حتما پیش از فروش آن به راه های دیگر فکر کنید تا مبادا پس از فروش کالای خود پشیمان شوید . فقط بدانید که اگر پس از فروش کالای خود پشیمان شوید،بسیار ضرر خواهید کرد . پس بهتر است به خاطر وام خود وسیله ی با ارزش خود را به فروش نگذارید . 

شماره های تماس با سمساری یعقوبی 

 مرکزی : 77517791 

جنوب شرق : 33740374 

تمام نقاط :  0912912131

ایام تعطیل : 09128504787 

 

 

بهترین سمساری

در مناطق نزدیک محل زندگی و کار شما سمساری های بسیار فراوانی وجود دارد که شما میتوانید جهت خرید و فروش کالا های دست دوم به آن ها مراجعه کنید و از خدمات آن ها بهره مند شوید . یکی از مواردی که بسیاری از افراد دنبال آن ها هستند این است که کالای دست دوم با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنند جهت این کار شما میتوانید با کارشناسان سمساری یعقوبی تماس حاصل فرمایید . 

 

چگونه یک سمساری خوب پیدا کنیم 

برای پیدا کردن یک سمساری خوب که بتوانید به صورت مطمئن و تضمین شده خرید و فروش انجام دهید کافی است تا در اینترنت کمی جستجو انجام دهید تا بتوانید یک سمساری ایده آل مورد نظر خود را پیدا کنید . سمساری یعقوبی جزء با سابقه ترین سمساری های شهر تهران میباشد این مجموعه کالا های دست دوم شما را با مناسبترین قیمت خریداری میکند همچنین شما میتوانید کالا های با کیفیت را با مناسبترین قیمت از این مجموعه تهیه فرمایید . سابقه طولانی همراه با تضمین کالا های فروخته شده از چمله دلایلی است که باعث شده است رضایت مندی مشتریان از این مجموعه بسیار بالا باشد (90%) . هدف سمساری یعقوبی این است که بتواند چه در خرید و چه در فروش همواره رضایتمندی مشتریان عزیز را کسب کند . 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *